NieCoDziennik

Kochani

W dniu 28 lutego 2016 minie nam 30 lat – od prawie 11 tysięcy dni produkujemy wyjątkowe kosmetyki!

Przez ten czas opracowaliśmy i wdrożyliśmy wiele skutecznych, czasem unikalnych i przełomowych receptur. Preparaty wielokrotnie uznane i nagradzane przez ekspertów, a co ważniejsze, przez Was – Klientów.

Od początku istnienia BANDI miało jasny cel: tworzyć doskonałe kosmetyki na kieszeń każdej Polki. Właśnie tak jest i jesteśmy z tego dumni. Miarą naszego sukcesu są tysiące salonów i dziesiątki tysięcy kobiet stosujących nasze produkty. Dziękujemy Wam za lojalność i zaufanie!

Pozostajemy wierni swojej misji i wciąż chcemy zaskakiwać oraz wyznaczać trendy. W jubileuszowym roku zaprezentujemy Wam rewolucję w pielęgnacji – „od stop do głów”. Zaczynamy już w styczniu od głowy – preparaty do zabiegów trychologicznych w gabinetach kosmetycznych. Tricho-Esthetic to będzie pierwsza, polska marka kosmetyków trychologicznych! A to nie koniec niespodzianek…

Na nadchodzący rok 2016 życzę Wam i Bandi po prostu spełnienia marzeń. Nasze marzenie jest takie: rozwijać się w zgodzie w własnymi ideałami. Bardzo wierzę, że wszyscy zasługujemy na to, aby marzenia się spełniały!

Bądźcie z nami, to przecież dopiero pierwsze 30-lecie 🙂

Joanna Draniak-Kicińska

Prezes zarządu Bandi Cosmetics