Polecamy

Jak osiągnąć efekt matowej i promiennej cery?

Czy efekt matowej i promiennej cery wynikający z regularnego stosowania kosmetyków złuszczających jest osiągalny dla cer tłustych? Tak! Dzięki połączeniu trzech kwasów: pirogronowego, salicylowego i migdałowego.

Kwasy: pirogronowy, salicylowy, migdałowy

Dzięki rozpuszczalności w tłuszczach, jako nieliczne z kwasów mogą penetrować do ujścia gruczołu łojowego i w związku z tym hamować nadmierne wydzielanie sebum oraz zapobiegać jego blokowaniu. W efekcie skutecznie przyczyniają się do eliminowania zaskórników, hamowania rozwoju wykwitów trądzikowych, matowienia cery oraz jej głębokiego oczyszczenia. Dodatkowo peeling dzięki swoim właściwościom depigmentacyjnym korzystnie wpływa także na niwelowanie przebarwień pozapalnych i zmian potrądzikowych.

Peeling kwasowy

Peeling kwasowy antytrądzikowy

Efekty:

• dogłębnie i silnie odnowiona skóra trądzikowa

• redukcja drobnych blizn i przebarwień pozapalnych

• głęboko oczyszczone ujścia gruczołów łojowych

• gładka i matowa cera

• redukcja zmian trądzikowych i zaskórników

• wyrównanie kolorytu cery

 

 

UWAGA KONKURS

Do wygrania oczywiście Peeling kwasowy antytrądzikowy. Piszcie w komentarzach jak wygląda Wasza walka o matową i promienną cerę, co stosowałyście lub stosujecie, co działa co nie działa. Spośród wypowiedzi, które wpłyną do południa (godzina 12 :)) w poniedziałek  27 lutego wybierzemy trzy i do ich autorów wyślemy Peeling kwasowy antytrądzikowy.

edit: Peelingi trafią do Moniki, Adriany i Marioli. Dziękujemy wszystkim za opinie 🙂