Polecamy

Tricho-szampon fizjologiczna kąpiel do skóry głowy i włosów

Czym sugerujemy się kupując szampon, do jakiej skóry głowy czy do jakich włosów jest przeznaczony? Najczęściej sugerujemy się stanem włosa, zapachem, często reklamą telewizyjną. Czy to dobrze? Niestety, skóra głowy fizjologicznie bardziej przypomina strefy intymne. Czy użyłybyśmy naszego szamponu do codziennej higieny tych stref? Zazwyczaj nie. Firma Bandi wychodzi tu naprzeciw tym potrzebom i oferuje Tricho-szampon Fizjologiczną kąpiel do skóry głowy i włosów.

Preparat ten przywraca skórze głowy naturalną równowagę, a dzięki łagodnym substancjom myjącym pozbawionym: SLS, SLES, siarczanów, ftalanów, formaldehydu, parabenów skutecznie oczyszcza skórę głowy i włosy z zanieczyszczeń bez ich uszkadzania. Ponadto wzbogaciliśmy go w substancje kondycjonujące, które wzmacniają i regenerują strukturę włosa na całej jego długości, dzięki czemu nie plączą się, są miękkie w dotyku i jedwabiście gładkie. Prowitamina D3, która jest mianownikiem wspólnym linii Tricho-Estetic zapobiega wypadaniu włosów. Istotnym jest również fakt, że szampon zawiera substancję chroniącą włos przed wysokimi temperaturami i nie szczypie w oczy!

 BANDI TRICHO-SZAMPON

 

Uwaga: Aby dedykować szampon do indywidualnych potrzeb włosów i skóry głowy, należy dodać 20 kropli odpowiedniego Tricho-ekstraktu dokładnie wymieszać i taką mieszaninę używać nawet do codziennej pielęgnacji.