NieCoDziennik

TRYCHOLOGIA ESTETYCZNA – zakończenie cyklu szkoleń

 

Zakończyliśmy pierwszy, półroczny cykl warsztatów “Zabiegi trychologiczne wspierające terapię skóry głowy i włosów”. Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat trychologii estetycznej i na własnej skórze głowy przetestować pierwsze, polskie zabiegi trychologiczne oraz poznać linię BANDI Tricho-esthetic. Warsztaty prowadziła Ewelina Szendzielorz – kosmetolog, analityk-diagnosta trichologii kosmetycznej, uczennica pionierki polskiej trychologii Kingi Estery Jach-Skrzypczak, szkoleniowiec trychologii w Bandi Cosmetics.

W części teoretycznej można było zgłębić tajniki budowy włosów i skóry głowy, cykl wzrostu włosa, podstawowe schorzenia skóry głowy i włosów oraz podstawowe urządzenia pracy trychologa. Diagnostyka trychologiczna i kwalifikacja klienta do zabiegu okazała się bardzo rozwijającym doświadczeniem. Cześć praktyczna pokazała, że trychologia nie jest taka straszna i że to idealny sposób na kompleksową działalność “od stóp do głów”.

Zainteresowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania, frekwencja dopisała i wiele gabinetów już dziś rozwija usługi o zabiegi trychologiczne. Jesteśmy dumni, że przyczyniamy się do rozkwitu tej pionierskiej, przyszłościowej dziedziny nauki w salonach kosmetycznych w Polsce! Dziękujemy wszystkim za aktywny udział w warsztatach, za zaangażowanie i ciepłe słowa z okazji Jubileuszu 30-lecia istnienia BANDI. Oczywiście nie spoczywamy na laurach i już dziś serdecznie zapraszamy na kolejny cykl warsztatów, który rozpoczyna się już we wrześniu!